| king5151 a întrebat:

La mine la liceu anii trecuti clasa a 11 a si a 12 a invatau dimineata, acum a 11 a învață după amiaza. Eu sunt a 10 și sunt curios de ce este asa, doar o clasa de a 11 a din 5 e dimineața. Ce părere aveți?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa s-a stabilit in CA (consiliul de administrație al școlii).
Probabil că sunt navetisti in clasa respectivă și s-a luat in calcul faptul că ar ajunge la o oră târzie acasă, dacă ar avea cursuri după-amiază.