| RoxAnana a întrebat:

La multi ani de Sf Nicolae:*:*! Ce v-a adus >mosu?:

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Lma tuturor ce isi serbeaza ziua de numelove struck. Mie mosul mi-a adus dulciuri si un card pentru tel, tie?
PwP:*

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mia adus dulciuri muuulte (mi s-a facut si rau) si o reincarcare cu 5 euro happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mosul mi-a adus multa bucurie in viata. Tuturor celor care au prenumele de ''Nicolae'' le spun La Multi Ani, sanatate, fericire si nu in ultimul rand multa bucurie in viata. Sa fiti iubiti si sa aveti parte numai de lucruri frumoase!

| ZoZoHeart a răspuns:

O nuia mareee, 5 portocale ( laughing ) 1 ciocolata si un sapun cu aroma de capsuni love struck miamiii!

| lo8402 a răspuns:

Pai mi-a adus o rochita, o bluza, 2 caciulite, placa si ondulator de par si multeeee dulciuri

| cosmin_6815 a răspuns:

O nuia lunga lunga lunga! si dulciuri la anul pai asa face in fiecare an zice ca imi aduce dulciuri anul viitor! funddda!