| oana_1897 a întrebat:

La multi ani pentru toti cei care poarta numele Sfant de Dumitru, multa sanatate si tot ce va doriti...

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Un sincer La multi ani si sanatate si din partea mea tuturor celor cu nume de Sfint!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La multi ani Dumitrilorlaughing. Nu stiti ce bucuroasa m-ati facut azi ca asa se numeste si scoala mea si azi nu s-au facut oresmug.[Dimitrie Stiubeismug]

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aceleasi urari si din partea mea!

daniela
| daniela a răspuns:

Subscriu la urare

| albastrel a răspuns:

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si din partea mea, dar n-am vazut nici un Mitica, oltenii unde sunteti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi din inima