| mardareermina a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste idei de scris pe fluturas pentru a fi votata sa fiu in consiliul elevilor? Va rog frumos! Am nevoie urgent!

1 răspuns:
| SARKAN a răspuns:

Spune si tu ca esti Muncitoare ca te vei implica in toate activitatile ce vor benificia elevilor vei incerca sa aduci egalitate intre elevi sa nu fie dicriminari
cauta mai intai sa stragi minoritatile de partea ta tigani, cei care sunt sociali, cei care sunt cu bani, cei care au rezultate f bune la invatatura.incearca ca pentru fiecare sa gasesti cate ceva care l-ar interesa si promite ca te vei ocupa si te vor vota. exact cum fac alesii nostri parlamentari promit marea cu sarea si apoi nu fac nimic.fii smechera si apoi vei vedea ca ai sa castigi
SUCCES