| anonim_4396 a întrebat:

La noi la scoala este o cutie in care se pun scrisori de dragobete si eu cu inca o colega vrem sa ii scriem unui baiat. Nu il simpatizam dar vrem sa facem la misto. Ce mesaj am putea sa ii scriem? Sa fie asa mai dragut...

2 răspunsuri:
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Buna! S-ar putea sa nu iti placa raspunsul meu, dar eu zic sa il lasati in pace pe saracul baiat. Adica poate lui chiar ii place de una din voi si se va bucura ca i-ati spus ca si voua va place, dar este minciuna.

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Draga ''x''', poate o sa ti se para ciudat dar eu mereu te-am placut, de cand te-m vazut m-am indragostit de tine si sincer cred ca si tu ma placi pe mine, macar oleaca, dar as vrea sa nu mai fim doar simpli prieteni si imi pare rau ca i-o spun printr-o scrisoare dar nu pot sa ti-o zica de persoana, te iubesc.

Cu drag,
asta e o farsa

pune-l sa o citeasca cu voce tare in fata clasei