| anonim_4396 a întrebat:

La o petrecere un prieten m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Eu i-am spus nu, dar mai tarziu mi-am dat seama ca il plac.Acum el se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Ce pot sa fac?crying

3 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca asa se poarta inseamna ca nu s-a intamplat nimic. Mai sunt baieti, mai sunt petreceri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui " m-am mai gandit la propunerea ta si o accept happy "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, in primul rand stai linistita, comportamentul lui se datoreaza refuzului tau. Adica, tu l-ai refuzat, si el e baiat, deci automat ca ii este un ranit orgoliu si evita sa duca aminte de chestia asta din teama ca ar putea afla mai multi ca a fost refuzat. Cat despre faptul ca acum tiai dat seama ca il placi si ca il vrei poti face in felul urmator: ii trimiti un sms si ii spui ca vrei sa vb cu el, nu ii da detalii, ii zici sa va intalniti intr-un loc anume la o anumita ora, va intalniti si ii spui uite imi stii la petrecerea lu cutare ce am vb? daca face pe nestiutoru iti iei inima in dinti si ii spui daca sppune da ii spui, ei, atunci eram putin confuza pentru ca nu ma asteptam la o astfel de intrebare dar acum, mi-am dat seama ca vreau. bafta si curaj... pup