| doamneiartama a întrebat:

Hei am vorbit cu fata de care va spuneam. i-am spus ca o plac dar ea a spus ca ma place 100% ca prieten si a spus ca o sa imi spuna daca ma "place" stiti voi. ma rog. Deci a spus asa:
iti promit O SA ITI SPUN dar nu acum. nu a reactionat nici cum cand i-am spus doar a avut o fata asa... fericita sau ma rog.
acum se comporta ca si cum nu s-a intamplat nimic. cum sa imi dau seama ca ma place?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Nu insista.Las-o sa isi dea seama singura.Tu sa fii acelasi, sa fii langa ea cand are nevoie de tine. Poate in curand te va privi cu ochi de indragostita.
Succes! happy

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Eu cred ca nu te place..asa cum vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar, nu te vrea si nu stie cum sa ti-o spuna ca sa nu te raneasca.

| oty2001 a răspuns:

Te place dar nu vrea sa ti-o spuna si ii e rusine

| DaDyva1992 a răspuns:

Poate ca face asa pentru ca nu a vrut sa aiba o relatie cu tine chiar acum din cauza parintilor ei sau altceva...dar daca se uita mereu la tine si asa si se inroseste cand vorbeste cu tine poate e.

| cristi11234 a răspuns:

Te place dar nu prea

| konekosama a răspuns:

Hey! eu sincer cred ca te place dar este mult prea timida si nu stie cum sa iti zica, dealftfel tiar spuneo direct in fata! dupa iti zice ca te place poate va cuplati si voi, dar daca iti zice ca nu te place sa nu ramai deprimat si suparat, lumea mai are milioane de fete poate chiar mai frumoase si cu care te.ai potrivi mai bine!winking

| doamneiartama explică (pentru konekosama):

App atunci cand am intrebat-o ea a spus ca nu vrea sa ma minta si nu stiu ce... dupa aia a spus ca promite ca o sa imi spuna

| doamneiartama explică:

Daca tot ati spus da. e cam timida uneori.

| doamneiartama explică:

Raspunsuri in fiecare minutlaughing

| BombonikaSweet a răspuns:

Ma gandesc ca nu te place...sau este timida si nu stiu si ii e frica sa iti spuna in fata