| Pinky_1427 a întrebat:

La Pandanda poti sa devi membru fara sa platesti? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| DarkAngel98 a răspuns:

Ba da se poate. Trebuie sa intri pe anumite bloguri si acolo daca vezi un concurs participa la el. Concursul o sa aiba ceva : cautari, intrebari etc. Dupaia autorii folosesc un program the hat si acolo va fi extras un nume. Numele pe locul 1 este norocosul a o luna de elite sau cu panda gold poti sa te mai faci. Poti plati cu telefonul.

2 răspunsuri:
| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu poti.

| Danyel129 a răspuns:

Ba da te poti face member dar cu ajutorul aurului(gold0.