| GeorgeBerbec a întrebat:

La profilele comert, economic si turism si alimentatie ce se face la practica? Credeti ca sunt niste profile bune? Cate ore dureaza practica si se face in fiecare saptamana? Este adevarat ca practica se face pana la mijlocul verii?

2 răspunsuri:
| luui a răspuns:

Pai la comert se va aranja marfa pe rafturi, stat la casele de marcat. Pe profil de comert sunt eu.
la turism si alimentatie cred ca merg la un restaurant sau hotel si fac curatenie sau fac pe ospatarii
si economie tot la un magazin cred se va tine cont la evidenta banilor pe la casa de marcat
sunt bunicele dar e greu ca se da bac ul la mate.
practica dureaza 3 saptamani in a 9 a si da, timp de 3 saptamani trebuie sa mergi zilnic altfel nu se incheie media, oricum sunt doar vreo 4 ore pe zi la mine la practica
se face de pe 25 iunie pana pe 13 iulie

| GeorgeBerbec explică (pentru luui):

Deci pe parcursul anului nu se face practica doar la sfarsitul anului 3 saptamani daca am inteles bine?