| biancabellaa a întrebat:

La profilul de limbi straine (engleza) imi puteti spune si mie materiile? pentru ca am o prietena si la anul` vrea sa intre la acest profil si vrea sa stie si ea materiile. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Steffe a răspuns:

Hey! Eu sunt la filo intensiv engleza in bacau si am urmatoarele materii (iti dau si numarul de ore, poate foloseste la luarea deciziei): 4 ore/saptamana. engleza; 4 ore/saptamana. romana; 2 ore/saptamana. logica (e foarte grea, nimic nu e logicbig grin, dar tot atatea ore faci si la celelalte profiluri); 2 ore/saptamana. franceza/germana/spaniola; 2 ore/saptamana. mate; 2 ore/saptamana. fizica; 2 ore/saptamana. istorie; 2 ore/saptamana. geografie; o ora/saptamana. latina; o ora/saptamana. dirigentie; o ora/ saptamana. desen; o ora/saptamana. religie; o ora/saptamana. muzica; o ora/saptamana. sport si cam atat. trebuie sa ai un total de 30 de ore

orarul pentru. bilingv nu stiu sa ti-l spun, dar stiu ca au cu doua ore in plus pe saptamana, fac georafia si istoria(cred) in engleza, si faci 6 ore in loc de patru de engleza

bafta in luarea deciziei!