| ioana_7907 a întrebat:

La profilul filologie se da teza la matematica?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Din fericire, nu. Şi în afară de asta, din clasa a XI-a nu se mai face deloc matematica, fizica, chimia şi biologia.
Baftă!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu,si nici bacul nu se da din mate happy, in schimb teza se da si din latina, chiar daca se face doar o ora pe saptamana.

| CandyHearts a răspuns:

Si eu sunt la filo...si nu dau teza la mate deci nici tu nu dailaughing

| Pustoaicka50 a răspuns:

Nu.Se dau doar Lb romana, limba straina, latina, istorie /geografie.

| nauneim a răspuns:

Nuuu.in niciun caz. Teza se da la romana,engleza, latina, istorie sau geografie! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu se da teza la mate si eu sunt l filo si din clasa a 11 a nu mai faci mate deloc. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop

| ana1626 a răspuns:

Buna! Nu, nu se da