| xXxSelenaXxX a întrebat:

Sall! va rog mult ajutati-ma.Este un baiat la scoala pe nume Robert si trebiue sa facem balul bobocilor.Si eu dansez cu el.Si imi vine sa intru in pamant, sa plang pana mor, sa nu mai vin la bal. El este foarte enervant.La repetitie el m-a tras de bluza aproape mi-a dat-o jos, si apropo sunt in clasa a 5-a.Si i-am spus si doamnei si a spus ca nu ne schimba.Va rog mult ajutati-ma nu stiu ce sa fac.Va multumesc pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ei lasa ca nu o sa fie sfarsitul lumii.O sa treaca repede. Poate se mai potoleste si el.

| LoStEyEs a răspuns:

Si ce ma?! nu- invinovatesc pe el. apropo, nu esti tu asa numita : " paratoarea clasei "? thinking thinking dap, sunt sigura thinking thinking
nu te mai du la bal si gata. ce-s cu atatea fite si " vai imi vine sa plang pana mor " raised eyebrows yawn raised eyebrows raised eyebrows
le urasc pe astea cu fite in cap, exact ca tine. pardon. scuza-ma! nu esti o fitoasa. ESTI O SUPER-FITZOASA!
Daca nu-ti convine nu te mai du la bal. Cei asa de greu. Vrei atat de mult sa te duci la bal ca sa te dai in spectacol? raised eyebrows raised eyebrows
Tu mai mult de 12 ani nu ai, right? laughing CRed k ai vreo 11 ani, aproape 12 laughing rolling on the floor

| xXxSelenaXxX explică (pentru LoStEyEs):

Fitos/Fitoasa esti tu! Daca ti se intampla tie nu mai ziceai asa!

| ioana1704 a răspuns:

Chiar trebuie sa mergi la balul bobocilor? pana atunci se pot intampla multe, chiar si ceva " de ultim moment " intelegi tu!