| catutza1 a întrebat:

crying La scoala diriga mi-a dat cheia de la dulap sa am grija de ea.sad Si acum am pierdut-o. nu o mai gasesc nicaieri. Ce sa fac? angry crying

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Sigur are o copie.
Nu ai ce sa faci decat sa-ti ceri scuze happy. Partea si mai rea ar fi ca nu va mai avea incredere in tine, pare rau sad.
Succes si Sarbatori fericite.

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca are diriga`ta o cheie. faci copie dupa a ei.si gataahappy

| viatadecacatt a răspuns:

Uuupslaughing
Totusi mai caut-o odata, poate o gasesti.
Si daca nu o gasesti in prima zi de scoala sau cand incepem scoala te duci frumos la ea si ii spui ce s-a intamplat si ca nu ai vrut.
Pana la urma ce lucruri importante ar putea fi intr-un dulap.bani nu cred ca suntlaughing

| DiannaDi a răspuns:

Simplu! o suni, cu ocazia asta ii spui sarbatori fericite, si iti ceri scuze, stai linistita ca nu-i mare branza ce ai patit. un lacat(mai ales de la dulap) se deschide f usorhappy

cel mai simplu mod si cea mai simpla rezolvare e sa o suni si sa-i zici ce s-a intamplat si sa iti ceri scuze! va aprecia gestul tau, si o fapta recunoscuta, e pe jumatate iertata! succes

| Allegria a răspuns:

Si de asta te stresezi tu de sarbatori?
cumperi un alt lacat si iti ceri scuze.mare paguba!

| Közmyn17 a răspuns:

Ma gandesc, incercatzi sa vorbitzi cu mecanicul shcolii.Sa schimbatzi broasca.Si nu cred ca ar fi o problema; nu cred ca este foarte scumpa.

| dragosh a răspuns:

I`ote de ce numai dormi tu noaptealaughing

| claudica a răspuns:

Ii zici sunt sigura ca are o dublura ...fii chill se rezolvawinking

| Vero1 a răspuns:

Draga mea asta exact asta i s-a intamplat si colegei mele. Pot sa iti spun ca ea si-a cerut scuze de la dirig si l-a rugat sa ii de-a cheia lui sa faca o copie. Asta a facut si totul a fost ok.big grin sper sa te ajut

| catutza1 explică:

Ideea e ca in dulap se afla calculatoru`. cu monitor, tastatura, unitate, boxe, intrerupator...toate pentru pc sad

| catutza1 explică:

Va multumesc mult! A venit mama si mi-a cautat`o. era o gaura si a cazut pe acolo blushing. Deci am gasit`o! Va multumesc oricum. V-as da la toti cate-o fundita.batting eyelashes