| bianca_2073 a întrebat:

La scoala mea facem un concurs de genul 'romanii au talent' doar ca noi suntem 'pinguinii au talent', puteti sa imi spuneti ce as putea sa fac eu si cu 2 sau 3 prietene (ceva mai special-scenete, dansuri,...). Cele mai bune raspunsuri primesc funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Dennise_2543 a răspuns:

Buna, Bianca ti-am citit ce ai spus si cred ca ar fi bine sa faci o sceneta din romani au talent

1 răspuns:
| BlackFairyWing a răspuns:

Ai putea face in loc de veveritele vesele pinguinii veseli si sa dansati comic