| Narcomanul a întrebat:

La scoala se pricalesc unii elevi de mine ce sa fac ca sa nu se pricaleasca de mine? mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Bagă-te la sală, înscriete la box sau la orice sport de bătaie, fii mai cu tupeu să îţi faci prieten mai mulţi să ai şi tu ceva în spate, vorbeşte cu părinţii /dirigintele tău, etc...
Ce vrei să îţi spunem mai mult? să venim să îi batem pentru tine? serios frate...

3 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

Pasul 1 e sa nu mai folosesti cuvinte gen "pricaleasca"

| devilmilan a răspuns:

Se leaga de tine? Ignora-i, dispretul si ignoranta sunt armele cele mai bune ale unui om destept.