| dulshe a întrebat:

La sfarsitul saptamanii viitoare, nu o sa mai am internetcrying pentru ca in 2 saptamani ma intorc in romania si mama nu mai vrea sa plateasca 50 € doar pèntru 2 saptamani, asa ca o sa raman fara net. Stiti siteuri unde sa descarc muzica? Macar sa ascult muzica timp de 2 sap pana plec. O sa am internet in romania numai ca nu stiu sigur cand, pana in septembrie o sami punabig grin. O sami fie dor de voicryingcryingcrying.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Te asteptam sa revi pe Tpu.Si noua o sa ne fie dor de tine.Sa te intorci repede love struckCand te intorci sa ne anunti si pe noi ce ai mai facut.Sa nu ne uiti kiss

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Te asteptam din nou pe site... cand poti. Oricum peste doua saptamani, cand te intorci in Romania, poti sa gasesti destule "cafee internet" sau - si mai bine - gratuit (in unele biblioteci). Si noi la Deva avem o sala de net - cu 13 calculatoare - si e plin aproape in permanenta. Poate gasesti si tu in localitatea unde te intorci... si atunci mai poti sa faci o vizita scurta pe site. Iti dorim toate cele bune si te asteptam cu caldura.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dulshe,... conflicte!, nu c-uri, ca Eba! La naiba!

| dulshe explică:

@tot.eu din cea mai mare fericire din lume nu ma mai intorc(cred ca mam rugat mult la dumnezeu pana sa vina ziua asta), cu siguranta o sa va trimit noutati. BESOS:p

| dulshe explică:

Nu o sa va uit niciodata:*:* Oricum am sa revin!

| dulshe explică:

Da bro stai linistit:d o sami fie dor si de tinecryingcrying o sami fie dor chiar si de micile conflicturi care au mai fost pe aicihappy

| dulshe explică:

@ioana, ai perfecta dreptate. BRO este condimentul perfect al acestui site.
@PsihoSex prefer sa le numesc "conflicte", mai bine uitam si mergem inainte, ca si cum nu sar fi intamplatbig grin
@bro de ce sa te urasc? Sincer nu vad de ce.

| dulshe explică:

Vas da raspunsul castigator la toti, numai ca nu potcrying Ralucaaa ai face vreo exceptie? Nu cred, asa ca nu dau la nimeni raspuns castigator.

| dulshe explică:

Vas da raspunsul castigator la toti, numai ca nu potcrying Ralucaaa ai face vreo exceptie? Nu cred, asa ca nu dau la nimeni raspuns castigator.

| ioanaa a răspuns:

Ai grija de tine si te astept aici, numai sa nu uiti de noi. pupici.

| ioanaa a răspuns:

Dulshe nu cerd ca ar fi in stare sa urasca pe cineva. Si cum sa te urasca cineva pe tine Bro? Ca tu esti "condimentul" perfect pentru acest site tongue

| afrodita17 a răspuns:

Http://www.mp3club.ro/index.html
http://www.hitmuzica.com/
mp3 alese.ro
si daca iti cauti tu o anumita melodie eu iti recomand site-ul:
http://www.fisierulmeu.ro/cautare_fisiere.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulcico -ai grija de tine si invata bine la scoala, sa nu uiti vreun act pentru alocatie happy, te mai intorci sau ramai in romania? stii cum e, aici lucrurile merg foarte rau si or sa mearga si mai rau de la toamna.multa sanatate mamei si sa ne trimiti noutati.
Un ABRAZO DE LUZ... desde Castellon, cu drag Liana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa stiu un singur lucru, da' sincer. O sa-ti fie si de mine dor? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulshe mi-ai luat o piatra de pe inima. Credeam ca ma urasti da' vad ca m-am inselat love struck blushingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme in acest timp daca ai varsta peste 17 ani iti poti gasi o activitate potrivita sau poti pregati planuri pentru vacanta sau chiar poti citi cartile tale preferate