| Gangzbang a întrebat:

La tatuajele temporare se folosesc ceva ace? ca as dori sa-mi fac unul :d.A-s vrea sa mi-l fac pe gamba stanga, as avea ceva dureri dupa?
Cam la cat m-ar ajunge unul?
P.S : Sunt din constanta, si daca stiti un centru dasta..sa-mi fac un tatuaj :d.

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Nu se folosesc ace la tatuajele temporare, numai la cele permanente. Nu simti nicio durere, se duc repede, dar trebuie sa ai in vedere faptul ca la spalat se duce si o sa arate aiurea. De pret nu stiu, intereseaza-te la salon, pretul de obicei depinde de marime.