| INȚ a întrebat:

La transformice cum pot sa merg pe loc sau sa merg su spatele?

Răspuns Câştigător
| ionut9999999 a răspuns:

La mers pe loc trebuie sa sari si sa dannsezi in acelasi timp in care sari si mai sari o data si gata. funda pls!

| INȚ explică (pentru ionut9999999):

Miam dai seama de ceva timp
Dar de plicti iti dau funda

2 răspunsuri:
| Megamatteo a răspuns:

Bravo ma,trebuie sa sari,in aer faci o emotie,in afara de sarut si de confetii, apoi mai sari odata si nu te misti, iar la mersul cu spatele sari, jos stanga/dreapta dar repede si cand stai cu fata la stanga dai dreapta, iar cu fata la dreapta, dai stanga.