| didi33 a întrebat:

La voi cum a fost prima zi de liceu happy? cu ce v-ati imbracat? cum v-ati comportat? e usor sa-ti faci prieteni noi?
Pe mine ma ingrozeste ideea de a merge intr-un alt colectiv deoarece sunt foarte timida.Cu prietenii nu imi mai tace gura laughing, dar sunt timida cu necunoscutii happy.

1 răspuns:
| Issabela26 a răspuns:

Nu e asa de ciudat desi toti ne facem probleme atunci cand mergem intr-un colectiv nou, nu e greu sa iti faci prieteni, usor usor o sa "socializezi"cu toata lumea si o sa te obisnuiestiwinking te comporti normal si incerci sa vb cu toata lumea si sa te integrazi stai lin o sa fie bine :*