| me_4173 a întrebat:

Sunt confuza:-s.Am ales pentru liceu filologie, insa toate fetele de la mine din clasa au dat la stiintele naturii...nu stiu daca am gresit.Este mai usor la stiintele naturii? Ma ingrozeste ideea de a merge singura:-s. Dupa cate am mai spus, sunt foarte timidasad.

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Nu e greu la filo. si de ce te-ai duce la stiintele naturii doar fiindca colegele tale au mers acolo? Te-ai dus unde ai vrut, si eu zic ca e o alegere buna happy Bafta!

2 răspunsuri:
| ema782012 a răspuns:

Pai da.la stiintele naturii e mai usor pentru ca faci din fiecare materie cate putin.si dai teza la romana, la mate, si la 2 dintre biologie, fizica, chimie.in schimb la filologie dai teza la romana, latina, engleza/franceza si la alegere dintre istorie si geografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma la stiintele naturii e mai bine pentru ca dai bac la mate si la multe facultati til cere. Dar la filologie neavand ala e mai naspa ca dai bac la istorie crying prefer matem huh