| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu am fost in clasele 1-4 la o scoala de arta, si acum in a 5 a si a 6 a la alta, si din a 7 a vreau sa ma mut inapoi la prima deoarece vreau sa dau pe desen, pt ca asa e cel mai bine, asta mi place, si o sa fie mai usor pt mine la liceu deoarece la liceu voiam sa dau tot acolo, faza e ca, eu am prietene la clasa de muzica, si eu dau la clasa de arta unde n am niciun prieten, si sunt 5 fosti colegi (din cls 1-4) care o sa se uite ciudat la mine ca m am intors si asa...si mai e in clasa asta un fost coleg care radea de mine, in pauze se duce la aia de la muzica dar totusi! Nu stiu daca o sa ma integrez si nu vreau sa se uite toti asa la mine ca m am intors, nu sunt eu genul populara cu multi prieteni, si sunt mai timida..

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu-ti face griji, te integrezi. In doi ani abia isi mai amintesc de tine si sunteti mult schimbati si tu si ei.