| managersecret a întrebat:

La voi in camera se mentine curatenia?
Cum o mentineti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aspirator, moped si pamatuf de praf, limpiacristales laughing

| M.G.R a răspuns:

In functie de ce program am, daca sunt plecat 3-4 zile slabe sanse sa fie curatenie laughing. Adica ajung la apartament, arunc hainele, fac dus si tot asa, timpul ne preseaza pe toti laughing.

| OnuOnulică a răspuns:

Întodeuna a fost și o să fie curățenie!
O mențin prin menținere! laughing) lol

| Seepty a răspuns:

Da o mentin si prin mentinere ma refer ca nu mananc acolo, nu intru cu papucii de strada si incerc sa o pastrez cat mai curata.

| GoBackInFuture a răspuns:

Este, dar nu tot timpul. De obicei fac cu ai mei curat impreuna in toata casahappy Aspirator, sters praful, bla bla.