| needyou a întrebat:

La voi in scoala este interzis cu telefoane mobile?

la mine se fac controale ca la frontiera, parc-am avea droguri

de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai asa iau masuri ca sa nu butonati mobilele cand se dau ore si sa nu sune ca deranjeaza toata clasa.

| LiK3 a răspuns:

Lol noi venim cu tableta la liceu si nu ne zice nimic.
Cred ca daca ar face si astia controale ar pleca toti din liceu laughing

| Onn3 a răspuns:

Poi un sfat lasa-l acasa ca nu mori 5-6 ore fara el ca doar nu te-ai nascut cu telefonul in mana.Probabil la liceu o sa ai voie sa-l folosesti.

| needyou explică (pentru Onn3):

5-6 ore in fiecare zii.

| StorrY a răspuns:

La noi in scoala se permite cu telefonul mobil dar sa nu le folosim la ore... nu vreau sa umpe youtube de nebunii de la ore!