| Answer17 a întrebat:

La voi ninge?
La mine DA! de pe la 17 a inceput dar au fost doar niste fulgi mici si de vreo 2 ore a inceput sa ninga ca lumea) are deja peste 10 cm.
Este superb, in continuu ma uit pe geam

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La mine niciun fulg crying
De unde esti?

| Answer17 explică (pentru pwp):

Eu sunt din Petrosani (Hunedoara)

| IsabelaIssa a răspuns:

La mine ploua.

| StefaniaRaluca a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Si la mine.crying(

| Answer17 explică (pentru IsabelaIssa):

Daca se face putin mai frig se va transforma si in lapovita apoi ninsoare.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Answer17):

Da, probabil happy

| RazvanVlad a răspuns:

Ninge la Cluj de vreo 4-5 ore de nu mai bine

| Answer17 explică (pentru RazvanVlad):

Si la mine tot asa

| alexs99 a răspuns:

La mine nu...

| Answer17 explică (pentru alexs99):

La mine este iarna in adevaratul sens al cuvantului big grin

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sunt la 60 km de Timisoara. Avem zapada peste tot, in urma vantului Acum s-a mai potolit.

| Answer17 explică (pentru Danut_Popa_1961):

La mine in oras a nins de vreo saptamana la munte dar acum a venit si la noi in forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine a inceput acum 40 de minute...dar nu se aseaza, e prea ud pe jos...

| Answer17 explică (pentru anonim_4396):

La mine a inghetat de vreo 3-4 zile in fiecare seara si s-a asternut perfect big grin

| ILoveTacos a răspuns:

Da,de pe la zece a inceput, si tot cu fulgi mari ninge, e asa frumos! Ma uit pe geam in dreptul felinarelor de pe strada si vad fulgoii aia mari, si am impresia ca e deja Craciunul... happy

| Answer17 explică (pentru ILoveTacos):

Si eu tot asa laughing))))))) stau pe scaun la calculator si am tras draperiile si vad perfect la felinarul de pe strada cum ninge laughing))

| CristianMarius a răspuns:

La Gura Humorului e iarna in toata regula

| Answer17 explică (pentru CristianMarius):

Si la mine este iarna adevarata, dar pun pariul ca pana de craciun se va topi sau va ploua si se va face naspa... cam asa a fost in ultimi ani...

| ionutz4mai a răspuns:

La Craiova ploua si e un frig...asteptam si noi zapada.

| Answer17 explică (pentru ionutz4mai):

Hai ca pana dimineata poate va face si voua o bucurie sa ninga big grin

| Livyutzu a răspuns:

happy