| cosminjuve a întrebat:

Va place cand ninge? eu stau in Brasov iar aici ninge destul de des, eu sunt innebunit dupa zapada sunt curios daca si voi sunteti?

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca nu exista copil caruia sa nu-i placa cand ninga, chiar si mie imi place sa ma joc afara cu fiul meu cand ninge laughing

| forever4you a răspuns:

Eu sunt din Galati si aici nu a nins deloc sad doar ploaie si multa floscaiala. Ca sa-ti raspund la intrebare, da imi place zapada happy dar sa ninga frumos, incet, sa nu-mi deranjeze parulhee hee si sa nu-mi iau "botezu" asa zic astia cand ne ingroapa in zapada!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Da imi place, mai ales cand vad cum ingheata babele.

| Hieer a răspuns:

Imi place foarte foarte mult ninsoarea. Dar cand ninge putin nu de 1 metrulaughing

| CosminC86 a răspuns:

Nu, nu-mi place zapada deloc... Detest sa le vad feţele ciumpalacilor de la liceu, bagand niste fete fara aparare in zapada fara niciun motiv.

| Ƨirenia a răspuns:

Iubesc ninsoarea. Dar DOAR ninsoarea, ca zapada in sine (cea care se asterne) o urasc.

| caterinasmile a răspuns:

Cand eram mica imi placea si mie iarna, zapada dar acum nu prea. Imi place prima bulgareala sau sa mai merg cu prietenii din cand in cand sa ne dam cu sacul. Imi place sa ma distrez. Dar sunt o persoana ce iubeste caldura. Ce ii drept mi se face foarte mila si de animalele de pe strada ce au labutele inghietate crying