| DeeDee28 a întrebat:

Ce lucruri va sunt interzise acasa? ce nu va lasa parintii sa faceti? ce reguli va impun?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pff laughing buna intrebare laughing
pai : nu am voie pe mess mai tarziu de ora 24-1 chatterbox n`am voie sa ma cert cu frate`miu whistling trebuie sa`mi fac patu` imediat dupa ce ma trezesc sad sa mamanc tot din farfurie frustrated si lista ar putea continua la nesfarsit laughing

tu ce nu ai voie sa faci?

6 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai sa mananc (regula asta mi-o impune, ca stie ca nu mananc deloc). Si daca plec sa le spun unde.

| DeeDee28 explică:

Pai eu nu am voie sa plec de acasa fara sa anunt, sa ma bat cu sor`mea, sa vorbesc urat, sa nu stau pana tarziu afara rolling eyes frustrated

| f a răspuns:

Sa nu stau mai mult de 2 ore la calculator, sa nu aduc animale clandestine in casathinking sa nu stau mai mult de 4 ore afara, sa nu (stie ca) fumez sau sa beau alcool (prea multbig grin), sa le zic mereu unde ma duc, sa le spun daca am prietenthinking
Sunt reguli care poti sa le spui "traditionale"laughing

| emasweetgirl a răspuns:

Regula:"Stai departe de sora ta sh sa nu va aud ca va spargeti capurile cat sunt eu plecat"
sau "fiecare in camera ei"
laughing
astea is regulile noastrerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pana la 18 ani a trebuit la ora 20 sa fiu in casa.
Sa nu port pantaloni prea mulati si fuste foarte foarte scurte. Sa spun unde plec, sa las nr de telefon unde ajung etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi impun nici o regula însă știu limitele și încerc sa nu supăr niciodată, tocmai de asta nu îmi impun reguli.