| TwEEty_9286 a întrebat:

voua va impun parintii la ce ore sa va culcati? sau in fine in general care este ora voastra de culcare?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu.
In general dupa 10 nu ma mai vezi la calculator ca obosesc eu.Cam pe la ora aia ma satur si vreau sa ma pun in pat.
Dar de adormit abia pe la 11-12.Si in timpul scolii chiar.Nu ii intereseaza pe ei astastraight face

| TeoPT a răspuns:

Salut, am aproape 14 ani. Mai stă tata pe capul meu uneori să mă culc, dar în general mă culc când vreau.
În timpul școlii, pe la 11-12. În vacanța de vară mă culcam și la 2. În vacanțele din timpul anului, cam pe la 12-1.
Baftă

| Coriii a răspuns:

Cand ma fura somnuhappy

atunci e ora mea de culcare!

Zic

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi în timpul săptămânii mă culc 10-10:30 maxim 11
Pentru că am foarte mult de învățat și mai am și pregătiri, multe chestii care îmi "fură" timpul, și nu pot să lucrez dacă sunt obosită, iar în weekend mă culc la ce oră vreau, bine acum să nu crezi că mă culc la 2 dimineața. Mă culc pe la 12 jum-1.
Pa, pa

| FanMJJ a răspuns:

Niciodata, eu stau cu bunici, asa ca pot sa stau cat vreau, ei au incredere in mine, daca adorm la ora 4 dimineata ei stiu ca la 6:30 sunt in picioare, asta in zilele in care trebuie sa ma duc la scoala.

| Sweet111 a răspuns:

Da! sa stii ca am 14 ani si cind stau seara la comp parintii chiar daca sunt marishoara deja! cam ma enerveaza Tot timpul: la culcare uitete cit e ora...bla bla bla! Funda?! tongue

| lololooo a răspuns:

Mie nu imi impun ora la care sa ma culc :d in general ma culc pe la 2winking

| boOboO_4917 a răspuns:

Da...eu ma culc la 12.oh go on.