| Nilvana a întrebat:

Lady Gaga vine in Romania! Credeti ca merita sa ma duc la concert sau sa ma duc la ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Prietena ta merita sa mergi la ea, dar si aldy gaga merita pentru ca e o ocazie unica, asa ca convinge-ti prietena sa schimbe data petrecerii si pentru a o convinge invit-o si pe ea la concert!
funda?

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Fă-i cadou un bilet şi mergeţi împreună.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai pentru tine conteaza mai mult Lady Gaga, decat o prietena?
Ei bine pentu mine NU. Daca as fi in locul tau m-as duce la ziua prietenei mele.
pup

| Holocaust a răspuns:

Las-o pe afoana de Gaga.E naşpa.
Du-te la cine merită.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Daca ti foarte mult la prietena ta ar trebui sa te duci la ea, pentru ca ea e mereu alaturi de tine.La concert o sa fie o multime de oameni si nu cred ca te vei distra in inghesuiala si cred ca de abia o vezi+de asta o sa cheltuiesti multi bani pe biletul de intrare si de banii aia poti sa ii iei prietenei tale un cadou sa tie sa iti iei ceva
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa mergi la ziua celei mai bune prietene.Pentru lady gaga vei fi un om in plus din multime, dar pentru prietena ta vei fi sufletul petrecerii.
Oricum alegerea e a tawinking.

| MissDyDee a răspuns:

Ziua de nastere clar! ..Sau preferi sa vezi cum isi da nebuna foc pe scena?laughing

| vanessa001 a răspuns:

Eu as spune sa o chemi si pe ea si sa mergeti la concert cand incepe, stai la petrecerea ei si dupa cand incepe concertul va duceti, adica ii poti face cadou un bilet la concert. happy

| madalinax6 a răspuns:

Daca e buna prietena cu tine ar fi mai bine sa mergi la ziua ei! Prietena ta se va simtii prost daca o vei lasa balta! Sper ca te-am ajutat!

| IsabellaDenise a răspuns:

Eu zic sa mergi la prietena ta. big grin
Dar de ce nu te duci la concert cu ea? :]
Poti merge si la cencert, si sa fi si cu ea intr-o zi atat de importanta. :]
Oricum, poti face cum crezi tu ca este mai bine.