| Nilvana a întrebat:

Lady Gaga vine in Romania! Credeti ca merita sa ma duc la concert si sa lipsesc de la ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele? Funda!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai putea sa te duci cu prietena ta la concert? banuiesc ca ar fi un cadou frumoshappy
Pai tu ce iti doresti mai mult? Decat sa te duci la ziua prietenei si sa te gandesti cat de super e concertul, sau sa te duci la concert si sa nu te distrezi, gandindu-te ca prietena se va supara, eu zic ca e mai bine sa discuti cu ea.
Isi va mai serba zilele de nastere, insa nu se stie cand vei mai avea ocazia sa te duci la concert cu Lady Gaga! big grin
Daca iti este prietena, nu cred ca se va supara...adica, ii poti duce un cadou si apoi sa te duci la concert.
Fii sincera cu ea si convinge-o sa nu se supere daca te duci la concert.
Bafta!

3 răspunsuri:
| AleAlbu a răspuns:

Mergi cu ea la concert! asa o sa fac si eu cu prietena mea.concertu sigur o sa fie mai pe seara deci pana atunci puteti sa mergeti la film sau la bowling etc. apoi mergeti la lady gaga!

| AleexNC a răspuns:

Parerea mea este ca nu, nu prea mai merita. Nu mai este asa grozava! Eu as merge la ziua de nastere.

| madan a răspuns:

Vand 2 bilete la concertul Lady Gaga, Inel 1, sector 2. daca esti interesat ma poti contacta la0768551902 sau fragrances09@yahoo.com