| anonim_4396 a întrebat:

Le mai plac fetelor baietii cu parul tuns scurt?

6 răspunsuri:
| Ofiint? a răspuns:

De ce să nu le placă?
În orice caz, farmecul unui bărbat nu constă doar în aspectul părului.

| Mosotti a răspuns:

Fetelor le plac baietii care arata bine la figura, nu conteaza cum e parul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel puțin adolescentele se uită a milă la băieții de tipu' ăsta, dar nu-mi pasă

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau dacă prin păr scurt te referi la scurt pe părți și dita mai smocu în vârfu capului, atunci da, le atrage, îi la modă. Dar tuns uniform scurt, nu

| Anonima163333 a răspuns:

Depinde cat de scurt e

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca toate femeile sunt diferite, nu numai femeile cat si bărbații, fiecare om vede alt cumva lucrurile. Dacă mie mi place, asta nu inseamna ca lui y ii place, posibil sa nu i placa.
Sunt fete carora le place si fete carora nu le place, totu depinde de cum vad ele lucrurile. Posibil să fie 50%-50% sanse. Mult succes