| anonim_4396 a întrebat:

Le plac baietilor tipele cu ochelari? Ochelari de vedere ma refer big grin

Răspuns Câştigător
| AnneMarriie a răspuns:

Fata oh go on
le plac fetele cu pchelari smug
cum lui bogdy ii place de tine laughing
deci intra o data pe messwaiting
ca ma plictiseccrying
si.
esti frumoasa si cu ochelari si fara big hug
te iubesc balonash :X

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde si ce fel sunt ochelarii. Daca sunt gen libelula normal ca nu. Trebuie sa fie ochelarii un pic mai finuti. Nu m-ar deranja. Unele fete sunt chiar mai atragatoare datorita ochelarilor. Le da un aer de maturitate.

| Bianca_3626 a răspuns:

De ce sa nu le placa? Important este aspectul sufletului nu cel fizic.Parca ei ar fi niste V.I.P-uri.Eu zic ca da le plac. Daca sunt''bune''

| covexrobu a răspuns:

Da, de ce sa nu imi placa o fata. Dar ce are daca ea are ochelari? Nu mai este la fel ca o alta fata care nu are ochelari? Pentru mine nu conteaza daca are sau nu. Si cum s-a mai zis sufletul conteaza nu ochelarii.

| sasha a răspuns:

Cum spune si andra depinde cum ii sta cu ochelari si de tipul ochelarilor in general ne atrag acele fete cu ochelari in special cele care lucreaza la o banca sau o profesoara da sa fie sexywinking

| YoungSteve a răspuns:

Daca sunt ochelari deastia :-bd http://www.studentmarket.ro/......le-100.jpg imi plac :X:X:X

| pretzel a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. daca ai unii ca lu bunica sincer nu laughing dar daca ai unii care sunt in ton cu fata ta de ce nu?happy:*

| Jeremy1 a răspuns:

Faptul ca poarta sau nu poarta ochelari pentru mine nu e nicio diferenta. Daca ma face sa ma simt bine in prezenta ei, daca ma intelege si imi sta alaturi putin imi pasa ca are ochelari, plus ca daca o fata poarta ochelari (fie ei si urati) arata ca nu-i pasa de parerea celor din jur si ii pasa mai mult de sanatatea ochilor ei, ceea ce e o mentalitate foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta :X is mai interesante pentru ei

| valentin_4304 a răspuns:

Nu conteza ca are ochelati conteaza sufletul si intelegerea si cei care au ocelari sunt persoan mai bune decat fara