| xoxo05 a întrebat:

De ce baietilor nu le plac fetele cu ochelari?

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Cum nu? Sunt superbe! :X

| Musique a răspuns:

Ce defect e ăsta?
E doar o părere, stai liniștită, nu contează că porți sau nu, ochelari.

| Nolkyz a răspuns:

Nu... Intrebarea trebuie formulata altfel si anume: "De ce pustanilor de 14-16 ani nu le plac fetele cu ochelari?" Raspunsul e simplu: pentru ca sunt doar niste copii.

| ForeverWarrior a răspuns:

Cine te-a mintit? Sunt unele fete care le sta foarte bine cu ochelari, mie imi plac.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru că vizual, la prima vedere, pot emana o inteligență aparte. Iar băieții se tem de fete mai inteligente...decât ei. Deh, orgoliulwinking.
Dar de ce fetelor le plac băieții cu ochelari big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu ochelari sunt dragute.

| usuk a răspuns:

Fals.
eu unul am alte criterii de selectie

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Baietilor nu le plac fetele cu ochelari deoarece vazandule cu ochelari le cred automat tocilare oh go on.Dar nu toti baitii sunt asa. Dar mai nou am observat ca nu conteaza daca porti sau nu ochelari conteaza sa ai cur si sani straight face ( super stupid ). Asa sunt baieti trebuie sa ii intalegem si pe ei.

| VladLungu a răspuns:

Par tocilare.

| Magnum27 a răspuns:

Depinde de fata adica pnm cui nu ii place o roscata cu ochelari dar buna pnmlaughing