| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : De ce nu va plac tipele cu ochelari?thinking FUnda

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Mie imi plac toate tipele care demonstreaza ca au ceva in cap.
care imi arata ca stiu ce vor de la viata.
Care demonstreaza ca nu au capul doar sa nu le ploua in gat.
Nu te uita la ce spun unii
Nu pune la suflet jignirile ( gen aragazi cu 4 ochii etc)
Fii o fata isteata si demonstreaza ca ai cei 7 ani de acasa si nu le da satisfactie.
Ce e al nostru ne e scris in frunte.
Btw asa e lumea rea si proasta in gura vorbeste fara sa stie cauza( toti suntem asa. ce pot spune?)
Rasu nu doare, dar ajunge.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentu ca le vad urate (nu oricine spune ca tipele cu ochelari arata rau doar cei care au pretentii).

| ella369 a răspuns:

O tipa cu ochelari daca isi alege rama potrivita poate fi chiar considerata sexy, cum a zis cineva mai sus profa de sex.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Poate ca seamana cu profa de sex laughingrolling on the floorlaughing

| nyutza97stefy a răspuns:

Buna intrebarea...sunt si eu tare curioasa