| dirtydancer700 a întrebat:

Le plac fetelor băieții buni la suflet, drăguți, inteligenti, cu buze frumoase, ochi căprui, usor timizi, cu simțul umorului dar și seriosi si putin rusinosi?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era asa cum gandesti tu aveai pe cineva alaturi de tine, numai ca ele au alte preferinte de la oamenii inadecvati.

| Adry05 a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii timizi si rusinosi laughing)

| RAY a răspuns:

Wow cate calitati, incredibil, si cand te gandesti ca astea sunt vrajeli pentru acces la sex, fetele stiu si ele astea, de asta te baga unde ti locul in cusca si acolo mori virgin laughing

| dirtydancer700 explică (pentru RAY):

Nu e nicio vrajeala. Încă mai sunt băieți asa. Stai liniștit, nu au dispărut.

| RAY a răspuns (pentru dirtydancer700):

Asta era vrajeala mea la varsta cand aveam varsta ta

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Şi acum ce vrăjeală ai, prinț din Levant?

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Acum am renunțat la orice contact cu sexul opus

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Pe ce motiv ai făcut asta?

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Eram in cheata cand am crezut in fete apoi am iesit din ia si uite asa am vazut mai clar cum sunt de fapt fetele

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Cum sunt, de fapt, fetele?

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu are rost sa spun

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Desigur,e alegerea ta.

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu e alegerea mea, e ca si cum ai spune afara e noapte ca asa vrei, asa e realitatea

| Catrice a răspuns:

Nu te place nici una, incearca un site de matrimoniale. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Când picã fisa, la 30 de ani?laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate cel care o pus întrebarea are peste 30 rolling on the floor

| dirtydancer700 explică (pentru Catrice):

Am 21 de ani!

| Catrice a răspuns (pentru dirtydancer700):

WOW :O
Și eu am aceeași vârstă și nu ma întreb astfel de lucruri.

| dirtydancer700 explică (pentru Catrice):

Adică?!

| Catrice a răspuns (pentru dirtydancer700):

Nu mai interesează preferințele altora. Dacă nu-i place cuiva cum arat e fix treaba lui. Se găsesc persoane cărora le place.

| dirtydancer700 explică (pentru Catrice):

De acord, dar eu am intrebat ca sa vad daca sunt fete care apreciază si altceva in afara de dimensiunea portofelului si tipul mașinii.

| Andreeush a răspuns:

Eu prefer genul asta de baiat, sincer, un pic timid si bun la suflet decat unul de la care nu stii la ce sa te astepti si care te mai si inseala de cateori apuca.

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Aspectul fizic cat de mult conteaza? happy

| Plato a răspuns:

Din 3-4 miliarde, una tot apreciaza ce zici tu, nu are sens sa intrebi pentru fiecare tip daca place cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele prefera baietii rai!

| ibaal a răspuns:

Daca cauta in mod expres ce ai enumerat tulaughing da, evident!
Daca cauta banirolling on the floor, raspunsul va fi NUlaughing vor cauta oricine le poate da parai indiferent de caracter si aspectlaughing