| Anto_9732 a întrebat:

LMA:*. Nu de mult m-am despartit de un baiat la care tin enorm de mult. De fiecare data cand il vad parca am fluturasi in stomac. El stie ca inca il plac, i-am spus`o in fata. Azi o prietena de-a mea l-a intrebat ce parere are despre mine el a spus ca sunt frumoasa dar nu vrea sa aiba o relatie in momentul de fata pentru ca daca sta cu o fata celelalte fete incep sa o barfeasca si sa aiba pica pe ea [fetele de la patinoar. tin sa mentionez ca lucreaza acolo si ca multe fete vor sa fie cu el chatterbox.] Am mai fost o data impreuna cu el si acum vreau sa ne impacam. Si as vrea sa imi spuneti cum sa i`o spun lui. Cum sa-i spun ca vreau sa ne impacam si sa vad daca si el vrea. FUNDA :*.

Răspuns Câştigător
| Spark a răspuns:

Nu tu trebuie sa ii spui nimic... Iti dau un sfat: "baietii vor ce nu pot avea" Du-te impreuna cu un prieten acolo si incearca sa il faci gelos. Asta il va scoate din minti si daca el te place iti v-a cere prietenia.

2 răspunsuri:
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Il iei la o parte si ii spui

| ValyMha a răspuns:

Pai roaga o prietene sa spuna daca nu ai curaj sa ii spui in fata sau daca nu vrei sa faca altcineva asta fa-o chiar tu arata-i ca il placi (sper ca te-a ajutat sfatul meu)