| olabola a întrebat:

Buna all. am fost impacata cu prietenul meu km o saptamana, dupa care el tot imi spunea ca numai vrea s iesim afara aman2 pentru ca ne certam, si pentru ca stam prea mult impreuna, neam desp... a2a zi i-am spus ca vreau sa ne impacam pentru ca tin foarte mult la el. neam mai impcat 3 zile,, si statea cu mine afara, dupa care mi-a zis ca noi de fapt nici n-am fost impreuna, si ca totul a fost doar in capul meu, si ne-am despartit, azi sunt aproximativ 2-3 saptamani de cand n-am mai vorbit, nu stiu ce sa fac. il iubesc enorm de mult, el mi-a zis ca are pe alta. eu acum am pe altu, m-a vazut cu acest baiat, s-a uitat si apoi sa intors cu spatelesad dar numi pot lua gandul de la el. nu pot sa-l uit orice as face, parca sunt legata de maini, parca nu pot nimic fara el... ce parere aveti. a fost momente super frumoasa intre noi, cand neam desp mi-a spus ca de acum isi va bate joc de toate fetele sad inainte imi spunea ca doar eu voi fi in viata lui.si ca nimeni numi poate lua locul. ne vom imapaka odata si odata?

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Doar daca tu ii dai putina indiferenta.Nu trebuia sa te duci la el sa ii spui ca vrei sa va impacati dupa ce v-ati certat.Si nu trebuia nici sa ii zici ca il iubesti asa mult.Prietenul meu de fiecare data cand sa desaprtit de mine eu niciodata nu ii spune-am ca vreau sa ne impacam.Doar ca ma tineam asa dupa el chestii.Dar nu e bine nici asa.Mama m-a invatat tot timpul sa ii dau indiferenta.Imediat dupa ce am ascultat sfatul ei la 2 zile sa impacat cu mine. Si chiar daca te doare sa ii vorbesti urat FA-O.Si daca va impacati nu ii mai arata atat de mult ca il iubesti.Si daca vezi ca el chiar nu se impaca cu tine. Sfatul meu este sa incerci sa iubesti pe altcineva. Usurel vei putea.Succes :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Speculatii de ale tale ca vai e viata mea sau ca nu pot trai fara el, tu crezi ca ala era barbatul vietii tale: nicigand. Mai rabda pana dai de cineva pe masura ta.

| Jony123 a răspuns:

Eeee, s-ar putea ca tu sa il fi inselat si sa fi suparat rau de tot si de asta s-a despartit de tine, sau l-ai deranjat rau de tot cu ceva, sau s-a saturat de relatii serioase si vrea sa faca sex si daca nu are o realtie serioasa implica mai putine griji si responsabilitati!
Nu cred ca ve veti mai impaca odata ce tea parasit de mai multe ori, dar fii atenta s-ar putea sa te testeze, sa vada cat de mult tii la el, asa ca un timp tinete dupa el, suna-l spune-i ca nu poti trai fara el si nu il poti uita si daca nu vrea sa revina langa tine atunci nu e nic un test! Trebuie sa mergi mai departe!
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzz