| Dyanes a întrebat:

Love - > deciiii, imi place tare de un baiat, dar el mi-a zis ca iubeste pe alta..bine ca si eu iubesc p altu.dar la fel ca la el nu putem fi impreuna..nu stiu ce sa cred! El vrea sa ne sarutam, sa stam amandoi!
Dar de ce mai vrea asta. daca el iubeste pe altcineva?
In fiecare zi se baga n seama cu mine, pare insistent.dar v.am spus.n-am inteles o chestie, de ce insista la mine daca iubeste pe alta?

1 răspuns:
| Oana65 a răspuns:

Eu cred ca el este cam timid si este rusine sa recunoasca ca te place si foloseste un pretext sa nu recunoasca! Parerea mea este ca nu exista o " alta "! Funda?