| ImOnMyOwnWay a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutatisad. Sunt cu un baiat de aproape un an si il iubesc foarte mult. Problema e ca, atunci cand este intr-o depresie vrea sa fie singur si am inteles asta. Il las singur de fiecare data cand vrea dar simt ca nu ma mai iubeste la fel de mult ca inainte Azi ma cam ocolea desi nu prea parea a fi intr-o depresie. L-am intrebat daca vrea sa il las singur si a zis ceva gen "sigurbig grin" si am plecat. Ar fi mai bine pentru amandoi sa stam despartiti?crying NU vreau asta dar nu stiu ce sa fac si nici nu stiu daca ma mai iubestecrying

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca aveti foarte multe de clarificat.

Depresiile lui sunt cam dubioase, mie mi se par de fapt niste mofturi in legatura cu tine.

Trage-l de manuta si intreaba-l direct ce e cu atitudinea lui!

| juky12 a răspuns:

Nu te pripi. cel mai important este sa vorbesti cu el. dar daca tu crezi ca nu mai tine la tine ca inainte inceraca sa fii sigura de asta inainte de a face vreun pas pentru ca nu cred ca vrei sa gresesti atata timp cat tii la el. poti de exemplu sa astepti pana te baga el in seama pe mess si sa il intrebi ''in gluma'' ce a durat asa de mult pana sa dai un semn de viata? eu nu cred ca e ceva serios. e intr-o pasa proasta si atat.tot ce pentru sa zic este SA NU TE PRIPESTI.bafta