| AleXandra649 a întrebat:

Luna aceasta e ziua mea si as vrea sa fie o super party. Dar am nevoie de cateva idei. Cele mai bune idei au fundita mersi

Răspuns Câştigător
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! ai putea sa organizezi o petrecere ca un bal mascat in care sa formezi echipe de cavaleri si printese si sa va jucati. spre exemplu un joc de cel mai bun dansator. iar la sfarsit tu, regina balului vei desemna castigatorii jocurilor si le vei inmana coroane facute din carton colorat

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Hmm.LA MULTI ANI!:* Acum in legatura cu petrecerea : in primul rand sa-ti inviti toti prietenii (de multe ori persoanele din jurul tau conteaza cel mai mult). Alete idei, hmm. ce ai spune sa organizezi petrecerea undeva in aer liber si ati putea sta pana tarziu, sa dansati, diferite jocuri...Cam asta e tot ce-mi trece prin minte, Bafta si distractie placuta :*

| miky014 a răspuns:

La multi ani pentru cand va fi ziua ta
Idei pentru o petrecere. hmm.
in primul rand muzica buna
incearca sa iti surprinzi invitatii cu diferite feluri de mancare, cu un tort in forma de "inimioara" -dau un exemplu
si dc nu, ti.ai putea face ziua undeva spre seara, la un foc de tabara, pe marginea unui rau, sau la padure cu cortul love struck
astea sunt cele mai "de neuitat" aniversari :d
nu mi/ai zis ce varsta ai ca sa te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai alexa poti sa ti-o organizezi pe un vaporas, la padure, acasa, la piscina, la mare