| Sweety_3695 a întrebat:

Idei tari pentru un super party?happyFunda!

1 răspuns:
| Roxy a răspuns:

Depinde de petrecerehappy
Daca e genul hard sau genul sweet cu poveste dans si poate popcornhappy
Am destule idei. daca vrei sa ti le zic da-mi un mesaj in privat sau lasa-mi id-ul si iti dau idei.ca si eu am dat o gramada de party-uri...
daca e mai cuminte petrecerea putti sa vizionati un film sau petrecere in pijamale si poate niste machiaj(fetele machiaja baieti si invers)laughing
Si daca e ma hard iei un tub de frisca sau doua si va ungleti pe corp si celalat sa linga de acolosmugbig grin