| usuk a întrebat:

De ziua mea as vrea sa dau super-party.
Cum sa fac sa iasa "super"? lol
(idei de cum sa-mi distrez invitatii)

7 răspunsuri:
| LittleAnca a răspuns:

Aici depinde si de varsta. Puteai si tu sa ne spui cati ani ai. Daca te gandesti ce sa faci sa iti iasa petrecerea ¨super¨ atunci nu o sa mai ai o petrecere ¨super¨asa cum spui tu. Totul depinde de tine. Mai ales trebuie sa stii sa distrezi invitatii. Incearca sa faci in asa fel incat sa le placa si lor dar si tie. Ca daca faci o petrecere in stilul mamicii nu cred ca o sa ai succes. Parerea mea e sa fi tu insuti si sa te gandesti cum ar fi o petrecere pentru o persoana de varsta ta ( nu ai mentionat varsta) si ce i-ar distra pe invitati. Succes cu organizarea petrecerii si un sincer si iubit ¨La multi ani!¨ si sa traiesti o mie de ani.

| usuk explică (pentru LittleAnca):

O sa fac 17 ani
multumesc de urarihappy

| prizeFTW a răspuns:

Pai in primul rand la multi ani (cat faci?) si ca sa dai un party de succes trebuie sa tii cont de cateva sfaturi : trebuie sa-ti alegi invitatii cu atentie (nu poti invita orice persoana care se imbata si sparge tot laughing - e petrecerea ta faci ce vrei ) si trebuie sa ai mancarea si bauturile necesare.Aici alegi tu dar hai sa-ti dau niste sfaturi legate de mancare : pizza,floricele, inghetata, jeleuri laughing. Apoi trebuie sa ai muzica necesara ( zi ce gen muzical preferi sa-ti dau niste melodii ) si sa ai niste jocuri gen invarte sticla, adevar si provocare, flori fete si baieti nu stiu vedeti voi jocurile copilariei sunt oricand bine-venite. Nu uita sa-mi zici ce genuri muzicale preferii! Si. La multi ani.

| prizeFTW a răspuns (pentru prizeFTW):

Sau puteti merge la bowling,dans, o sala de jocuri, un restaurant, parc de distractii, strand etc. Numai bine!

| usuk explică (pentru prizeFTW):

O sa fac 17 ani
imi place rock-pop(putin)-hiphop/rap(putin)
multumesc de urarehappy

| prizeFTW a răspuns (pentru usuk):

Nu stiu... cauta melodii rock noi 2013 pe google laughing. Rammstein, linkin parca thinking ac dc clasici tongue

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, ai putea incerca o lista de jocuri cu invitatii tai si trebuie sa pui muzica care iti place tie si invitatilor.