| Crysstynaa_1272 a întrebat:

Luna trecuta am fost de 2 ori pe ciclu( menstruatie) (1-28) iar luna asta mi-a venit din nou chiar azi. o persoana mi-a zis ca luna trecuta a venit si pentru luna asta, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Ciclul la tine este neregulat? daca da asta este raspunsul.Nu trebuie sa iti faci grijiwinking si mie mi se intampla si am vorbit cu o doctorita si a zis ca ciclul la mine aste neregulat si nu trebuie sa imi fac probleme

1 răspuns:
| Andreea_1684 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul de 2 ori intr-o luna inseamna ca ceva nu e in regula, du-te la un control