| anonim_4396 a întrebat:

M-a placut dar fiindca nu ne cunoasteam prea bine a acceptat-o din nou pe fosta. oare e posibil sa mai tina la mine? se comporta destul de dragut cu mine eu zic ca prea dragut? voi ce ziceti

1 răspuns:
| Kay a răspuns:

Exista o diferenta mare dintre simpatie si faptul ca tine la tine. Tu mereu vei vedea ceea ce'ti place la el, dar incearca sa privesti din alta perspectiva. Daca te place cu adevarat, atunci e okay.winking Succes!