| darius4181 a întrebat:

M-am apucat de cateva zile de fumat... si am tras in piept, fumul l-am simtit doar pe mijloc(in piept ), asta e senzatia sau trebuie sa simt in plamani?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nici nu stii ce presupuen fumatul de ce te ai mai apucat? ti se pare ca esti mai cool cu tigara in mana sau esti mai interesant duhnind a putregai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa-te de fumat inainte de a simti efectele ei "benefice" si in plamani, deoarece in acel moment va fi deja destul de... tarziu.