| anonim_4396 a întrebat:

M-am cam certat cu colega mea de banca pentru ca s-a mutat o colega din cls la ea in gazda si ma km neglijeaza. O alta colega la fel s-a certat cu colega de banca pentru ca nu o mai lasa prietenul sa umble cu ea. Fata care s-a certat cu colega d banca pentru ca p col ei nu o lasa pr sa mai unble cu ea s-a imprietenit cu mine, imi zice mereu sa ieism p afara iesim ne plimbam si mi se pare cam ciudat pana acum nu ieseam deloc afara impreuna si acum iesim bine ca de vb mai vb.

2 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Asa.si?

| Liviu_8392 a răspuns:

Ai incercat sa o consolezi si poate sa formati un grup si cu tipa cu care prietenul ei nu o lasa sa vb, poate asa nu o sa mai aiba de comentat.