| anonim_4396 a întrebat:

HELP! si acum sa va spun si problema mea: cu ceva timp in urma eram prietena foarte buna cu o colega, mereu intervenind intre noi colegi si mici certuri.nu spun ca numai eu am gresit, ci amandoua.(cred ca au fost mult prea multe secrete intre noi si de asta ne-am si certat). totul s-a schimbat dupa ce s-a mutat din banca, de fapt nu ea s-a mutat. a adus alta colega in banca mea si eu pur si simplu am fost alungata. dupa aia a incetat sa mai vorbeasca cu mine, nu ma mai baga in seama deloc pana ce a ajuns prin lungi, lungi incercari sa ma desparta de prietenul meu bagandu-i in cap tot felul de prostii.si asta chiar ma enerveaza, toata situatia asta. daca ar fi sa enumar toate lucrurile care ma enerveaza la ea mi-ar lua o gramada. dar totusi, imi este foarte frica sa nu spuna celorlalti secretele pe care le avem si de aia as vrea intr-un fel sa ne impacam(si-asa vine excursia si nu am cu cine sa stau). si mai grav este faptul ca ea deja s-a imprietenit cu fata cu care sta acum in banca si isi spun in toate felurile de la "iubita","dubida" pana la "boassa". eu nu stiu ce naiba sa fac.chiar m-am saturat de chestia asta. ce as putea sa fac?(au fost foarte multe jicniri intre noi de-a lungul timpului iar eu nu prea sunt persoana aceea care sa isi ceara scuze si altele)

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Sti ceva hai ca m-am enervat deja pe,, pretena'' ta! da spune-i ce crezi in fata! si daca iti zice ceva de genu veti ca o sa-ti spun secretele sau chiar ti le zice ii zici ca i le zici si tu pe ale ei sau daca nu sti nici unu spune-i ca nu te intereseaza! si gasesti tu cu cine sa stai daca nu stai singura ai mai mult loc laughing asa ca...Succes :*

1 răspuns:
| cristinna23 a răspuns:

Stiu cum e, dar ai putea sa incerci sa te imprietenesti cu alte fete din clasa sau cu fata aceea cu care sta ta poate reusesti ceva, bafta