| Alessia_6058 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea iar ea acum nici macar buna nu imi mai zice si sia gasit o alta prietena eu as vrea sa ne impacam dar acum arata ca o curva vorbesc serios se comporta ca o adevarata curva va rogggg ce sa fac ca sa poata sa devina ca inainte? in plus nu ii pot spune sa fim din nou prietene pentru ca am incercat si a zis ca e mai bine asa! va roggggggggggggggg ajutor sad dau funda...

3 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Cereti iertare dar sa fii sincera si asa poate va veti imprieteni daca nu te iarta va trece un timp si va ajunge la tine fiindca asa is prieteni totdeauna vin inapoi la tine

| TheLifeIsNotSoPink a răspuns:

Buna! Deci eu cred ca acesta prietena a ta si-a aratat de fapt adevarata ei fata... Poate ca ea nu te considera o prietena asa de buna pe cat o considera pe noua ei prietena. Incearca totusi... vorbeste cu ea si incearca sa ii zici parerea ta despre cum ti se pare ca a ajuns.

Succes :* Pa pa

| Alessia_6058 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt foarte orgolioasa. nu pot sa ii zic eu nimic ei pentru ca ea face greseala eu am incercat sa vorbesc mereu cu ea dar noua ei prietena mereu pune botu cand sta si vorbeste cu mine ...si asa mereu revine la ea.