| andreicaia99 a întrebat:

M-am certat cu o prietena si ea nu vrea in chip si fel sa ne impacam orice i-as spune zice nu ce sa fac

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Las-o sa ii treaca.Mai incearca peste cateva zile.

| mona a răspuns:

Este o fata orgolioasa si nu iarta cu una cu doua, mai incearca peste cateva zile sa iti ceri scuze

| Bondarel99 a răspuns:

Poate ca asteapta ceva de la tine, ori sa ii ceri iertare daca ai gresit cu ceva ori sa te schimbi sau sa faci anumite lucruri pentru ea. Vorbeste deschis cu ea si vezi...

| Classy a răspuns:

Pai las-o o vreme pana se linisteste, daca e tot nervoasa degeaba incerci sa o impaci.

| Fatarap a răspuns:

Pai spune-i ca iti pare enorm de rau si daca are fb pune-o intr-o poza is cu o descriere din inima. Pur si simplu zi cat inseamna pentru tine si cat de mult o iubesti.

| Annabellapop a răspuns:

Cunosc sentimentiu. si eu am fost intr'o asemenea situatie dar s-a rezolvat.
Daca e vina ta ca v'ati certata si chiar nu vrea sa te asculte atunci trimite'i un sms in care sa'i spui cat de rau iti pare iar dupa asta acorda'i putin timp pentru a se putea gandi... iar apoi incearca sa comunici cu ea din nou.
Baftahappy