| SimoooSven a întrebat:

M`am certat cu o prietena...eram foarte bune prietene...suntem certate de 4-5 luni din cauza unui baiat. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Happiness_8100 a răspuns:

Daca ti-a fost o prietena apropiata, nu lasa asa, fa ceva. Daca problema a fost asa banala ca un baiat, nu merita sa pierzi o prietenie adevarata pentru un baiat.Baietii sunt una, prietenele alt ceva, cand ai probleme nimeni nu te intelege mai bine decat o prietena, un baiat nu ar intelege problemele noastre(sau depinde poate ati dat de o comoarabig grin )Pur si simplu vorbeste cu ea, poti sa ii lasi un mesaj pe mess, si sa ii spui tot ce ai de spus, sau mergi direct la ea(cel mai bine)si spune-i ca vrei prietenia voastra inapoi. Daca ea nu a avut dreptate in cearta voastra, nu conteaza, spune ca e numai vina ta si ca iti pare rau, si ca ti la priewtenia voastra(oamenilor le place cand li se serveste mult sirophappy ).

Iti urez succes si impacare fara nici o supararewinking:*

3 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Incearca sa vorbesti cu ea si impacati-va cat mai repede! Nu merita sa fiti certate pentru un baiat!
Nu lasa niciodata sa intervina un baiat intre tine si o buna prietena.
Together it's better!
xoxo

| AnnaMariaaa a răspuns:

Incercati sa vb, nu merita sa va stricati prietenia pentru un baiat, adica baietii sunt perversi, stau cu tine pana isi indeplinesc scopul si dupa aia te lasa balta, asa prietena iti este alaturi mereu.

| F3Series a răspuns:

Ii demonstrezi ca baiatu ala era prost, si ca voi ati fost si mai proaste ca v-ati certat pentru el. Daca e blonda nu o sa inteleaga ea prea multe din ce ii spui tu dar o sa va impacati.