| Francesca_Banica_1988 a întrebat:

Am o prietena foarte buna,suntem bff si ne intelegeam atat de bine pana intr-o zi in care POC, a aparut un baiat care prietena mea era intragostita inebuneste si el a intrebat-o daca vrea sa fie cu el si ea a spus " Da"eram super fericite amandoua. Dupa un timp ne-am racit foarte mult una de alta si am inceput sa ne certam foarte des, noi daca eram certate mai mult de 2 minute nu stateam una fara alta,dar ultima cearta a tinut O LUNA, dar nu ne-am mai certat dar nici cele mai bune prietene nu ne putem numi!
Va rog sa-mi spuneti ce sa fac!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-ai ce sa faci.
Prieteniile dintre fete nu prea tin 'pe viata'.
Cauta-ti alte prietene.

| DryIce a răspuns:

Sa iti cauti alta iubita.

| vlad420 a răspuns:

Toate prieteniile trec prin faze asemenea, in care te certi cu prietenul/a si nu mai vorbesti cu el/ea.
Da-i putin timp, si o sa vezi ca o sa se rezolve de la sine, este faza cand va plictisiti unul de altul.